סוככים

סוככים מפח סוככים ידניים סוככים חשמליים
סוככים - כיצד בוחרים ? פרגולה סוככים מבד

סוככים

סוככים הם פתרונות הצללה אשר מגיעים בצורות שונות בהתאם לרצון הלקוח ולפי סוג הייצור שבוצע. סוככים קיימים במדינת ישראל החמה בהמון סגנונות, מרקמים, צבעים ואפשרויות. סוככים הם פתרונות הצללה מצוינים ובישראל, בה 80 אחוז מהשנה חם, לח ושמשי, חשוב מאוד שלכל בית יהיו אפשרויות לרכוש ולהתקין בביתו סוככים מסוגים שונים.
אנשים רבים במדינת ישראל שואפים לרכוש או לשכור דירות קרקע או דירות בעלות מרפסות כדי שאפשר יהיה גם במקומות עירוניים להנות מישיבה באוויר הצח, ליהנות מהנוף וזאת באמצעות רכישת או השכרת בית שיש בו מרפסת או חצר קדמית או חצר אחורית. כך או כך, חשוב מאוד לדעת אילו סוככים יתאימו לכל מצב.

פרגולה - סוכך להצללה מושלמת

אחד מסוגי הסוככים המומלצים והמבוקשים ביותר שיש כיום היא הפרגולה. הפרגולה היא סוכך מקסים ומעוצב שמראה דווקא בזמנים מודרניים אלו עד כמה הישראלים ובכלל העיצוב הביתי מעוניין לחזור חזרה אל הישן, אל הכפרי, אל התחושה של בקתה קטנה ביער. לכן פרגולה היא פתרון מושלם עבור מרפסות וגם עבור חצרות קדמיות ואחוריות של בתי קרקע.

לקטלוג מוצרי הצללה נוספים לחץ כאן

סוככים - כיצד בוחרים ?

חשוב מאוד להבין את הצורך שלנו. להבין מהו המיקום שבו אנחנו צריכים להתקין סוככים ואיזה סוג סוכך הכי יתאים לשם. אפשר להתייעץ עם אנשים אשר אנחנו סומכים עליהם כמו בני משפחה שכנים או חברים. מלבד זאת אפשר להיכנס לאינטרנט ולראות תגובות ופורומים של אנשים אשר רשמו תוצאות חיוביות או פחות חיוביות לגבי סוגי סוככים שהם הרכיבו. מלבד זאת, אפשר גם להגיע למספר חנויות כמו לדוגמא סוככי פאר ולהתרשם מחוות דעתם של המומחים – לספר להם מה המקום בו אנחנו מעוניינים להתקין סוככים ולשמוע מהן ההמלצות שלהם.

חשוב מאוד לקחת חברה שהיא אמינה ומקצועית ביותר, כמו סוככי פאר, שתדע גם להתקין את הסוככים, במידה ויש צורך לבצע התקנה, שכן התקנה של סוככים צריכה להתבצע בצורה מאוד יסודית ומקצועית כדי שאותם סוככים יוכלו לשרת נכונה את המטרה שלשמה הם נועדו.
סככות פאר מעניקים שירותים אמינים ומצוינים ברכישת והתקנת סוככים והחשוב הוא שסוככי פאר מעניקה מחירים אטרקטיביים ביותר. אין ספק כי סוככי פאר הם המקום לרכוש בו סוככים!.

אילו סוגים של סוככים קיימים בשוק?

קיימים כיום סוגי סוככים רבים ושונים. מכיוון שבמדינת ישראל ישנו צורך וביקוש רב מאוד לסוככים, המגוון הוא רחב והמרקמים והאפשרויות הם כמעט אין סופיים. 

סוככים חשמליים

אשר עשויים לרוב פלסטיק ופועלים על ידי מנגנונים חשמליים אשר מסייעים להם להיפתח ולהיפרש עד לנקודה שמייצרת לנו מספיק צל. כדי להכניסם חזרה, לוחצים על אותו המנגנון.

 

 


 

 

למידע נוסף : סוככים חשמליים

סוככים ידניים

אשר ניתן לפתוח ולסגור אותם בצורה ידנית. לרוב נראה מפרשי בד וצליות במקומות כמו בריכות, וכיום יש גם נטייה גדולה מאוד לעצב גני אירועים לקראת אירועי חתונות אשר מתבצעים בחוץ בשעות היום ולהצליל את המקום באמצעות מפרשי בד גדולים לבנים שעושים צל אבל גם נראים מקסים ומעוצבים להפליא..

 

למידע נוסף : סוככים ידניים

סוככים מפח

למקומות כמו מחסנים או מקומות שפחות צריכים להיות יפים ומעוצבים ניתן לרכוש סוככים מפח כמו גגוני פח, אשר אינם יפים במיוחד אך מבצעים את העבודה ובעבור מקום שאיננו חשוב במיוחד כמו מחסן המחיר משתלם והתוצאה מושגת כך או כך לכן פח הוא פתרון מושלם עבור מקומות כאלה.

 

 

למידע נוסף:סוככים קבועים,סוככים לגינה

סוככים מבד

בתי עסק רבים וחנויות בוחרים לרכוש סוככים מבד;  ישנה חזרה אל גגוני הבד כמו בחנויות הגלידה הישנות. גגוני הבד יש להם יתרון מסוים מעל גגוני פח כמובן בכך שגגוני פח בתור סוככים תופסים את חום השמש ונוטים להקרין את החום הזה בחזרה אל מי שעומד מתחתם, לכן גגוני בד בתור סוככים גם יכולים להיות מעוצבים ויפים הרבה יותר וגם יותר פרקטיים.

למידע נוסף: סוככים למרפסת

schachot.peer@gmail.com טלפון: 08-8583847 נייד: 050-5288931
סככות פאר | סגירת חורף | פרגולות אלומיניום | מרקיזות | סוככים קבועים | סוככים | יריעות הצללה | סוככי זרועות | מידע נוסף.
באתר זה תוכלו לקרוא על סוככים ידניים, סוככים חשמליים, סוככים לגינה, סוככים למרפסת, סוככים קבועים, סוככים מחירים.
Copyright © 2001-2016 Net-style. All rights reserved.